Advert

Trabzonspor personeli de feda etmeye başladı

61saat.com sitesinden Hasan Tüncel'in haberine göre Trabzonspor'da futbolculardan sonra çalışanlar da fedada bulunmaya başladı

Trabzonspor personeli de feda etmeye başladı

Trabzonspor Kulübü bir yandan yeni sezona hazırlanırken bir yandan da kulüp içeresinde tasarrufa gidiyor.

Yaklaşık 2 ay önce alınan “herkes 1 yıl içerisinde 1 ay izin kullanacak” kararı ile Trabzonspor personelinin ücretsiz izine çıkarılacağı ve bu yolla giderlerden tasarruf sağlanacağı bildirilmişti. Ligin bitiminin ardından kemer sıkma politikasını başlatan Trabzonspor’da 310 personelin tamamı büyük bir vefa örneği göstererek 1 ay ücretsiz izin kullanmak için çıkarılan karara imza attı. Ücretsiz izine çıkacak olan 310 personelin 100’e yakını izin kullanmaya başlarken kalan kısımın önümüzdeki günlerde izinlerini kullanacağı kaydedildi. Ekonomik bir darboğazda bulunan Bordo Mavili yöneticiler tüm personelin zor zamanda Trabzonspor’a sahip çıkmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşarken kulübün bu ücretsiz izinlerden 2 Milyon 750 bin TL kar edeceği öğrenildi.

Öte yandan gelen bilgiler arasında Bordo Mavili kulüpte önümüzdeki günlerde yine radikal bir karar ile birçok personel ile yolların ayrılacağı da söyleniyor.

Kaynak: 61SAAT SPOR SERVİSİ - Hasan Tüncel

Trabzonspor Feda Personel
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fındıkta verim yükselince kurslara ilgi arttı
Fındıkta verim yükselince kurslara ilgi arttı
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül