Advert

Planımız tutacak

Başkan Muharrem Usta, transferde geçmiş dönemlerden farklı bir yol haritası izlediklerini söyledi ve planlarının tutacağını iddia etti.

Planımız tutacak

Mevcut kadroyu 17-18 oyuncuya düşürüp yedi futbolcu almayı planlayan Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta, 50. yılı kapsayan yeni sezonda başarıyı mutlaka yakalayacaklarını ifade etti..

Yakın çevresine konuşan Usta, “Trabzonspor transferde çok yol denedi. Ciddi paralar da harcadı, farklı şekilde oyuncu aramayı da denedi. Ancak gelinen nokta o ki; hem ekonomik olarak görüyoruz hem de sportif açıdan hiçbirinden tam olarak karşılık alınamadı. Biz bunun bir karmasını yapmaya çalışıyoruz. Yani çok büyük paralar harcamadan da Trabzonspor’un iyi transferler yapıp, iyi kadrolar kurabileceğini göstereceğiz” dedi.

Hem ekonomik hem sportif başarı

Trabzonspor Başkanı, “Hem ekonomik hem de sportif olarak başarılı olacağız. Bizim için yakın gelecekte saha içindeki sonuçlar kadar, mali tablo da önemli. Bunu önce camianın ve taraftarın iyi anlaması gerekiyor. Yoksa çok şeyi ıskalayabiliriz. Ersun hoca da bize bu yolda en uygun isim. O yüzden kendisini tercih ettik. Onunla yola çıktık ve fazlasıyla inanıyoruz. Bir planımız var. Bu plan mutlaka tutacak” ifadelerini kullandı.

Önce loca alacaklar

Kendisine sürekli “Trabzonspor ne olacak?” diye soranlara da mesaj gönderen Muharrem Usta, “Trabzonspor’u merak edenler önce gelip stattan loca alacaklar. Parası olan loca, parası daha az olan kombine alacak. Bu şehir çok önemli insanlara sahip. Trabzonspor kendi dinamiklerini tam anlamıyla devreye sokmadan ayağa kalkamaz” diye konuştu.

(Fanatik)

 

Muharrem Usta Trabzonspor Ersun Yanal
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu