Advert

QNB ile sponsorluk anlaşması imzalandı

Ortadoğu ve Afrika'nın önde gelen finansal kuruluşlarından QNB ile Türkiye'nin önemli spor kulüplerinden biri olan Trabzonspor arasındaki Ana Sponsorluk Anlaşması bugün İstanbul'da Raffles Hotel'de yapılan törenle imzalandı.

QNB ile sponsorluk anlaşması imzalandı

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve QNB Grup İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish'in katılımıyla yapılan imza töreninde Trabzonspor'un 2 adet yeni forması da tanıtıldı. İmza töreninden önce Trabzonspor ve QNB ile ilgili 2 adet tanıtım videosu gösterildi.

MUHARREM USTA, 'ÇITAYI YÜKSEK KOYDUK'

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, törende özetle şu şekilde konuştu:  "Bugün önemli bir gün. Trabzonspor'umuzun kampta olması dolayısıyla onlar da QNB markasına ve ana sporumuza kamptan küçük bir hatıra ve selam olsun diye bir fotoğrafla aramızdalar. Bugün aslında sponsorluk tarihi açısından bakılacak olursa belki de Türkiye'deki sponsorluklar için de önemli bir gün diyebiliriz. Çünkü dünya devi, prestiji çok yüksek olan ve özellikle spora verdiği katkılarla adını her tarafta duyurmuş olan Katar'dan QNB markası ile Trabzonsor'umuzun yeni bir yolculuğu başlıyor. Bu yolculuğu hep birlikte, heyecanla ve her birimizin, bugüne geriye dönüp baktığında en iyi şekilde hatırlayacağı bir yolculuğu tanımlıyoruz. Yönetime geldiğimizde temel stratejimiz Trabzonspor olarak şu olmuştu: Çıtayı yükseğe koyduk. Çıtayı yükseğe koyduğunuzda işin doğasında ekonominizin buna uygun olması çok önemli..  Ana sponsorluklar bir takımın olmak istediği bulunmak istediği ligi de tanımlarlar. Haliyle biz de ana sponsurumuz kim olabilir diye görüş alışverişinde bulunduğumuzda evet öyle bir ana  sponsorumuz olmalı ki imza attığımızdan itibaren Trabzonspori'un nereye yolculuk yaptığını görmesini sağlamalıyız. Şükür ki 5 aylık yoğun bir emek sonunda QNB ile Trabzonspor kol kola yeni bir başlangıcın eşiğindeler.  Dünya spor endüstrisüne baktığımızda bazı sponsorlar vardır ki gerçekten öne çıkmıştır. Onlardan biri QNB.. Avrupa'da dev kulüplere verdiği sponsorluk ve iş birliği ile dev bir marka. Ortadoğu ve Afrika'nın önde gelen finansal kuruluşlarından QNB ile Türkiye'nin önemli spor kulüplerinden biri olan Trabzonspor arasında Ana Sponsorluk anlaşması imzalanıyor'

USTA, 'ANLAŞMADA CUMHURBAŞKANIMIZIN KATKISI VAR'

''Trabzon ile körfez ülkelerinin arasındaki işbirliği turistik açıdan en üst düzeye çıkarken ekonomik işbirliğinde de önemli yolculuk var. Evet körfezden neresi olur, nereyle daha çok işbirliği geliştirmeliyiz derken, sosyal medyada o bölgeden 2 marka ön plana çıkıyordu. Biz doğru yolda olduğumuzu görmüştük. Türkiye'nin Katar ile olan iş birliği ve ticari hacmine baktığımızda QNB'nin Türkiye'de stratejik hamleleri vardı. Türkiye'de önemli bir bankayı satın aldı. Biz Trabzonspor olarak o stratejiyi tespit etmiştik. Girdikleri ülkede spora yatırım yapan marka. ilişkilerimiz başladığında yol alabileceğimizi gördük. Sayın Cumhurbaşkanımızdan da destek istedik. Bu ilişkinin en iyi şekilde sonuçlanması adına. Ona da buradan şükranlarımızı sunuyoruz. Olağanüstü katkıları olmuştur. Bu doğru yolculuğun, doğru zamanda neticelenmesine katkı sunması gerçekten bizim için önemliydi. QNB ile Trabzonspor'un bu işbirliği sonrasında neler yapabileceğine baktığımızda Trabzonspor, yeniden tarih yazmanın eşiğinde. Biz yönetime gelirken o büyük markanın öncelikle itibarını önemsedik.'' dşeklinde konuştu. 

İstanbul Ruffles Hotel'de Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve QNB Grup İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish'in katılımıyla imza altına alınacak anlaşmaya göre QNB üç yıl süre ile Trabzonspor'un forma göğüs kısmında yer alacak. Ayrıca Reklam görünürlüğü halkla ilişkiler ve sosyal medya hakları ile dijital haklar elde edecek.

DARWİSH, 'DÜNYA KULÜBÜ TRABZONSPOR İLE ANLAŞTIĞIMIZ İÇİN GURULUYUZ'

Yousef Darwish ise şu açıklamalarda bulundu; ''Muharrem beye özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bu muhteşem konuşması ve verdiği bilgiler için özelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Aslında benim her hangi bir bilgi vermeme gerek kalmadı. Biz QNB grup olarak Türkiye'de bulunmaktan ve Trabzonspor ile bu anlaşmayı imzalamaktan gurur duyuyoruz. Ortadoğu ve Afrika'da önderlik eden lider banka olarak, 30'dan fazla ülkede 27 binden fazla çalışanımızla ve en son girmiş olduğumuz ülke Türkiye. Özellikle Türkiye'ye giriş yapmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Finansbank'ı satın alınmasıyla. Şunun farkındayız ki Türkiye'de bulunmadan Ortadoğu ve Afrika'da lider grup olamayız. Biz kurumsal ve sosyal sorumluluk aktivetelerimizden biri olarak, spora her zaman değer veriyoruz. Özellikle futbola önem veriyoruz.  Bizim markamızı lokal pazarlarda tanıtmak amacıyla futbola ve spora değer veriyoruz. Türkiye'ye girerken özellikle spor alanında kalbinde genç, temiz, etik anlamda başarılı ileriye dönük hırsları ile ciddi anlamda kulüp arayışındaydık.  QNB'yi temsil etmekten için Trabzonspor'u seçtiğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz. Trabzonsporlu futbolcuların göğüslerinde QNB logosu olması bizleri gururlandıracak.  QNB ve Trabzonspor olarak vizyonumuz, QNB ve Trabzonspor'un Türkiye'de lider konumda olmasını sağlamak. Buna inanıyoruz. Şuan da zaten kulüpte belli değişimler söz konusu. Bunları hepimiz görüyoruz. Özellikle buradan Trabzonspor tarftarlarına söylemek istiyorum ki başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Bunu Trabzonspor taraftarının çok kısa zamanda tadacağına eminiz.  Buradan da şu anda bulunduğum konumda bizi sosyal medyada son derece destekleyen tüm Trabzonsor taraftarlarını özellikle selamlamak istiyorum çok teşekkür ediyorum.''

61saat

Trabzonspor QNB Sponsorluk Anlaşması Muharrem Usta
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu