Advert

Trabzonspor'dan dev ihale...

Trabzonspor 100 bin mobil numaranın kullanım hakkıyla ilgili ihaleye çıktı.

Trabzonspor'dan dev ihale...

Trabzonspor yönetimi, kulübe gelir sağlamak amacıyla yaptığı çalışmalarda önemli bir aşamayı daha kamuoyuyla paylaştı. Yapılacak ihalede Türkiye'nin GSM operatörleri Turkcell, Vodafone ve Avea 100 bin adet mobil numara için yarışacak. Kazanan şirketin Trabzonspor’un mobil hatlarını 15 yıl boyunca kullanacağı ihale 28 Temmuz günü yapılacak Trabzonspor kulübü resmi web sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Trabzonspor’un yeniden yolculuğunda her anlamda kulübümüzü en iyi noktaya taşımak için yapmış olduğumuz çalışmalar hızla devam etmektedir. ‘Yeniden Doğuş’ dediğimiz bu yapılanmada, Trabzonspor geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Trabzonspor’un ruhunu, her türlü teknolojik yapıyla birleştirmek için çıkmış olduğumuz bu yolda yeni bir projeyi daha hayata geçiriyoruz.

Kulübümüze bağlı Trabzonspor Telekomünikasyon Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nca (BTK) Sanal Mobil Şebeke İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir. 100 bin adet mobil numaranın kullanım hakkıyla ilgili 28 Temmuz 2016 tarihinde saat 14.00’de ihaleye çıkılacaktır. İhale, İstanbul Beykoz’da Acarlar Mahallesi Acarkent 34. Sokak, Villa C 288 No: 8’de gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ile Avea İletişim Hizmetleri A.Ş’ye davet gönderilmiştir. Söz konusu kullanım hakkı devrinin BTK tarafından onaylanması halinde kazanacak olan operatör 15 yıl boyunca numara bloğunun kullanım hakkını elde edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Trabzonspor İhale Mobil Hatlar
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu