Advert

Aksal Yavuz'un mutlu günü

Trabzonspor’un önde gelen kalemlerinden yazar-yorumcu Aksal Yavuz’un oğlu Enes, İstanbul’da yapılan düğünde kendisi gibi avukat olan Risale Tuğçe Demirtaş ile dünya evine girdi.

Aksal Yavuz'un mutlu günü
kizilay_banner_300X250
Haberin galerisi için tıklayın!

Aralarında Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yönetim kurulu üyeleri Gençağa Meriç ve Coşkun Bülbül, 1461 Trabzon Yönetim Kurulu üyesi Tuncay Çeliköz, Gebze Trabzonsporlular Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş’ın da bulunduğu seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Avukatların nikâh şahidi oldu

Genç çiftin nikâhını Üsküdar Belediye Başkan yardımcısı Zeki Bıyık kıyarken, şahitler de Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ve Halil Balamur yaptı. Zeki Bıyık nikâhı kıydıktan sonra evlilik cüzdanını takdire edeceği tarafa vermesi için Muharrem Usta’ya verdi. Usta da genç çifte mutluluklar dileyerek “Ben evlendiğimde evlilik cüzdanını kendim almıştım ama eşim saklamıştı. Gelin tarafına vermek adettendir, ben de kendisine takdim ediyorum” dedi. Zeki Bıyık, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in içinden geçtiğimiz hassas günlerde yaşadığı yoğunluktan dolayı gelemediği için üzüntülerini iletti ve herkese selam söylediğini bildirdi.

Düğün merasimi daha sonra kemençe ve horonla geç vakitlere kadar devam etti.

Aksal Yavuz Muharrem Usta Trabzonspor Düğün Enes Yavuz
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler