Advert

Trabzon otogarında bayram yoğunluğu

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla memleketlerine gelerek tatil yapan gurbetçiler, Trabzon otogarında yoğunluk oluşturdu.

Trabzon otogarında bayram yoğunluğu
kizilay_banner_300X250

Bayram tatilinin sona erecek olmasıyla birlikte dönüş yolculuğuna başlayan vatandaşların mağdur olmaması amacıyla otobüs firmaları ek seferler başlattı. Ek seferlerin de yeterli olmaması ve yoğunluğun devam etmesi nedeniyle bazı vatandaşların bilet bulamadıkları görüldü.

Otobüs firması yetkilisi Rahmi Şengül, yaptığı açıklamada, bugün itibarıyla otobüs seferlerinin tamamının dolduğunu ifade ederek "Erzurum, Ağrı, Kars ve Iğdır'a seferlerimizin tamamı dolu. Türkiye'nin kalbi olan İstanbul'a ayrı bir yoğunluk var. Ek seferler düzenleyerek vatandaşlarımıza elimizden gelen hizmeti yapmaya çalışıyoruz." dedi.

Diğer bir otobüs firması yetkilisi Rehan Coşkun ise arife gününden itibaren aşırı bir yoğunluk yaşadıklarına söyledi. Coşkun, "Sivas, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Niğde, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay ve Erzincan'a seferler düzenliyoruz. Yoğunluğun bir hafta daha böyle gideceğini düşünüyoruz." ifadelerini kullandı. Bayram tatili için Trabzon'a gelen Refik Pekduru da "Bayramın üçüncü günü geldik ve şimdi de Kırıkkale'ye dönüyoruz. Bilet bulmakta zorlandık." şeklinde konuştu.

 

Trabzon Otogar Otobüs Terminal
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler