Advert
Advert
Advert

Kuzey Yıldızı Çanakkale'de

Merkezi İstanbul'da bulunan, ancak faaliyetlerini Türkiye ve yurt dışında sürdüren Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, Çanakkale'ye anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kuzey Yıldızı Çanakkale'de
Advert


Merkezi İstanbul'da bulunan, ancak faaliyetlerini Türkiye ve yurt dışında sürdüren Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, Çanakkale'ye anlamlı ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Dernek Başkanı İsmail Turgut Öksüz ve yönetim kurulu katıldı. Ziyaretin ardından Başkan Öksüz şu açıklamalarda bulundu:

"Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretin amacı, Milli birlik ve vatan savunması ile alakalı hassasiyettir.

Yakın zamanda millet olarak verdiğimiz sınav Çanakkale ruhunun halen daha yaşadığını açıkça gösterdi. Bu bilinçle hareketle içimizde ki milli benliği ve damarlarımızdaki asil kanı tazelemekle mükellef olduğumuzu hatırladık ve Osmanlı bakiyesi bu toprakların savunulduğu Çanakkale ziyaretini gerçekleştirdik. Her Türk evladının gitmesi gereken yer olduğuna inandığımız Çanakkale bir devrin batıp bir devrin açıldığı yerdir."

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği İsmail Turgut Öksüz Çanakkale
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon'un oyuncakçı kadınları
Trabzon'un oyuncakçı kadınları
Fındık üreticilerine Kardelen Soğanı'ndan ilave gelir
Fındık üreticilerine Kardelen Soğanı'ndan ilave gelir