Advert

Yanal soyunma odasında patladı!

Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal, Antalyaspor maçı sonrasında soyunma odasında oyuncularını adeta fırçaladığı belirtildi.

Yanal soyunma odasında patladı!

Hakemin yönetiminin kendi eksik ve başarısızlıklarına mazerat olamayacağını artık durumun ciddi boyutta olduğunu oyuncularına anlatan Yanal, “Kimse gerçek kalitesini sahaya yansıtmıyor. Sonra forma bekleyenler bundan sonra bunu rüyasında görür. Kimsenin artık gözünün yaşına bakmayacağım. Kim bundan sonra sahaya yüreğini koyuyorsa sahada o olacak. Benim için isim falan yok..Çünkü bu tablodan biran önce çıkmamız gerekiyor. Devre arası bu takımda olmak isteyenler bunu kalan maçlarda göstermeli. Yoksa kimse sonra ağlamasın..Trabzonspor büyük bir kulüp, herkes gibi ben dahil gidebilir..Bir sorunu olan varsa kaptanlara veya bana gelsin..Böyle gitmez herkes bilsin” dedi.

Yanal, kendisine tepki gösteren Onazi’ye ise üstü kapalı olarak, “Bazıları kararları beğenir veya beğenmez ama yaptığı harekete dikkat edecek. Hırsınız ve isteğinizi sahada gösterin, saha dışında değil” diyerek full porno oyuncusuna tepki gösterip uyardı.

61medya

Trabzonspor Ersun Yanal
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu