Advert

TDF Gençlik Kolları öğretmenleri unutmadı

TDF Gençlik Kolları, Öğretmenler Günü münasebetiyle ziyaretlerde bulundu.

TDF Gençlik Kolları öğretmenleri unutmadı
kizilay_banner_300X250

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bizleri biz yapan, bugünlere gelmemizde Anne ve Babalarımızdan sonra belki de en çok katkısı olan sevgili öğretmenlerimizi ziyaret ettiler. 

TDF Gençlik Kolları Ülkemizin dört bir köşesinde öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak için temsilen seçtikleri Bayrampaşa Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladılar. TDF Gençlik Kolları ziyaret kapsamında okul müdürümüz hemşerimiz Ahmet Altunbaş’ı makamında ziyaret ederek sohbet ettiler. 

TDF Gençlik Kolları öğretmenler günü münasebetiyle İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı hemşerimiz sayın Zekine Dayıoğlu’nu da ziyaret ederek hem öğretmenler gününü kutladılar hem de sohbet ettiler. 

TDF Gençlik Kolları ayrıca Federasyon Merkezinde gerçekleştirdiği akşam programında Gençlik Kollarında görev almış ve halen aktif olarak görev yapmakta olan öğretmenlerimizle bir araya gelerek öğretmenler günü kutlaması yaptılar.

TDF Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Meriç yaptığı açıklamada; “öğretmenlerimiz bizlerin hayatında çok önemli bir yere sahiptir, tabiki de onların hakkını sadece öğretmenler gününü kutlayarak ödeyemeyiz, kendilerine ne kadar dua etsek azdır. 

Tekrardan ülkemizin her köşesinde geleceğe ilkeli ve bilgili nesiller yetiştiren ve yetiştirme mücadelesinde olan başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, vefat edenleri rahmetle anar, hayatta olanlara saygılarımızı sunarız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

TDF Gençlik Kolları Öğretmenler Günü
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler