Advert
Advert
Advert

Varlıbaş'tan Muharrem Usta'ya destek

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’ya hemşehrisi Dr. Ercan Varlıbaş’tan destek geldi. Trabzonlu iş adamı Dr. Ercan Varlıbaş, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’ya yöneltilen eleştirilerin daha düzeyli olması gerektiğini ifade etti.

Varlıbaş'tan Muharrem Usta'ya destek
Advert

Dr. Ercan Varlıbaş konu ile ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Beyefendi, mütevazı ve ılımlı bir karaktere sahip olarak bildiğimiz ve tanıdığımız Dr. Muharrem Usta, Trabzonspor Kulübü Başkanı olarak görev yaptığı 1 yıl içerisinde, daha önceki dönemlerden süregelen sorunların çözümü, kulübü ve takımı iyileştirme çerçevesinde önemli adımlar attı.

Futbol takımını Türkiye’nin deneyimli teknik direktörlerinden olan Ersun Yanal’a emanet etti. Sezon başında da önemli transferler gerçekleştirerek, Süper Lig’te iddialı bir takım oluşturdu. Kurumsallaşma yönünde de ciddi çalışmalara devam ediyor.  Bununla birlikte istediği sonuçları bir türlü elde edemeyen Trabzonspor’un önümüzdeki dönemde yaşadığı bu kötü günleri geride bırakacağına yürekten inanıyorum.

Mesleğindeki başarılı dolu yıllarda edindiği birikim ve deneyimi kulüp yöneticiliğine de aktaran Muharrem Usta’nın çok yakın bir zamanda kulübü ve takımı toparlayacağını ve yeniden başarı hikâyelerine imza atacağına hiç şüphe yoktur.

Türkiye’nin en köklü kulüp ve takımlarından olan Trabzonspor’un Başkanı daha düzeyli ve nitelikli bir eleştiri düzeyini hak ediyor. Bu konuda herkesin daha duyarlı davranması gerektiği düşüncesindeyim.”

Dr. Ercan Varlıbaş Muharrem Usta Trabzonspor destek
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül
Sera Gölü çöp sorunuyla boğuşuyor
Sera Gölü çöp sorunuyla boğuşuyor