Advert

Mehmet Ekici: Her şeyin sorumlusu Şenol Güneş'tir

Mehmet Ekici, bir internet sitesine verdiği demeçte Şenol Güneş'i hedef gösterdi.

Mehmet Ekici: Her şeyin sorumlusu Şenol Güneş'tir
kizilay_banner_300X250

Ara transfer döneminin gündemi en çok meşgul eden ismi Mehmet Ekici'den şok bir suçlama geldi...

Her fırsatta Fenerbahçe'de oynamak istediğini söyleyen Ekici için Beşiktaş Yönetimi bordo-mavililerle el sıkışınca da olanlar oldu. Karşılıklı suçlamalar birbirini kovalarken, Mehmet Ekici Babaspor internet sitesine konuştu. Trabzonspor'un kendisine 'mobbing' uyguladığını söyleyen gurbetçi oyuncu, "Artık o kadar sıkıldım ki Münih'e bile geri dönebilirim" dedi.

UEFA'ya şikayet edeceğim

Bugüne kadar hiçbir yöneticinin kendi fikrini sormadığını söyleyen Mehmet Ekici, "Beni Trabzonspor'da eşya olarak görüp, itibarsızlaştırıyorlar. Ben Trabzonspor'dan bu ücreti baskıyla almadım, anlaşarak aldım. Trabzonspor'u UEFA'ya şikâyet etmeyi düşünüyorum" dedi. Genç oyuncu gelinen noktadan ise Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i sorumlu tuttu. Güneş'in Fenerbahçe'ye transferine taş koyduğunu söyleyen Ekici şunları anlattı: "Transferimi Şenol Güneş engelledi, gidin ona sorun. Olayın buraya gelmesinin sorumlusu Şenol Güneş'tir. Bu konuda anlatacaklarım çok ama şimdilik susacağım. Bir karar verdim ve bunun sonuna kadar arkasındayım"

Trabzonspor Mehmet Ekici Şenol Güneş
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yakup Üstün     2017-01-27 "Ben Trabzonspor'dan bu ücreti baskıyla almadım," diyorsun.Aldığın ücretin hakkını veriyor musun? Bir yıldır oyalanıyorsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler