Advert

Uni-TS Gebze ziyaretimize geldi

Uni-Ts Gebze’nin başkanı Hasan Sefa Zabunoğlu ve yardımcısı Faruk Çetin, İstanbul’daki ofisimizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Bülent Şirin’le uzun süre sohbet ettiler.

Uni-TS Gebze ziyaretimize geldi

Başkan Hasan Sefa Zabunoğlu, Uni-TS Gebze’yi dört yıl önce kurduklarını, bu zaman zarfında okullarındaki Trabzonsporlu öğrencilerin yanı sıra öğretim üyelerini de kulüp bünyesine dâhil ettiklerini, Uni-TS’lerin ortaklaşa düzenledikleri organizasyonlara katıldıklarını, başta Hami Mandıralı olmak üzere söyleşiler düzenlediklerini anlattı. Gebze Trabzonsporlular Derneği, Tuzla Trabzonsporlular Derneği ve Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ile sıkı ilişkiler içinde olduklarını, onların da kendilerine her zaman destek olduklarını sözlerine ekledi. Zabunoğlu, son olarak da geleceğe yönelik Gebze’deki liselerde okuyan Trabzonsporluları tek bir çatı altında toplamak için Gebze Trabzonsporlular Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş ile birlikte bir proje planladıklarını söyledi.

Hasan Sefa ve Faruk Çetin, en kısa zamanda yine ziyarete geleceklerini söyleyerek Bülent Şirin’e yeni tasarladıkları atkılarından hediye ettiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Uni-Ts Gebze Trabzonspor Gökhan Altıntaş Bülent Şirin Hasan Sefa
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler