Advert

Kupa maçlarının tarihleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

Kupa maçlarının tarihleri belli oldu
Kızılay Web Banner 300X300

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

9 Ocak Cumartesi

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

20.45 Trabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

...

10 Ocak Pazar

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Bursaspor - Boluspor

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

...

11 Ocak Pazartesi

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

12 Ocak Salı

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

...

13 Ocak Çarşamba

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

...

14 Ocak Perşembe

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Belediye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

Mugla Escort, Bodrum Escort, Marmaris Escort bodrum escort bodrum escort

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çayeli Bakır'dan teknoloji bağımlılığı eğitimi
Çayeli Bakır'dan teknoloji bağımlılığı eğitimi
Şalpazarlı girişimci müdürlüğü bıraktı solucan tesisi kurdu
Şalpazarlı girişimci müdürlüğü bıraktı solucan tesisi kurdu
maltepe escort alanya escort kartal escort manavgat escort