Advert

Kuzey Yıldızı'nın yardım eli Erzurum'da...

Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği yine örnek bir faaliyete imza attı...

Kuzey Yıldızı'nın yardım eli Erzurum'da...
Haberin galerisi için tıklayın!

Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği faaliyetlerine sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir yenisini daha ekledi. Kuzeyyıldızı'nın yardım eli bu sefer Erzurum'da görev yapan Trabzon Çaykaralı Büşra Bilgin öğretmenimizin isteğiyle Tekman ilçesi Kalaycı Orta Okulu'ndaki evlatlarımıza uzandı.

Erzurum'un Tekman ilçesi Kalaycı köyünde görev yapan Büşra öğretmen, Kuzeyyıldızı yöneticilerine ulaşarak yardım elini bu sefer öğrencileri için uzatmalarını istedi. Her zaman ki gibi bu isteği de geri çevirmeyen Kuzeyyıldızı yöneticileri, Başkan İsmail Turgut Öksüz önderliğinde ülkemizin geleceği 200 evladımıza kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.
Kuzeyyıldızı'nın yardımlarının ellerine ulaşmasının ardından çok duygulanan Erzurumlu öğrenciler, Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği'ne duygularını ifade eden bir mektup gönderdi. Mektuplarında sevinçlerini dile getiren Erzurumlu öğrenciler Kuzeyyıldızı yöneticilerine de teşekkürlerini ilettiler.

Karadeniz Manşet ailesi olarak biz de Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği'ni bu örnek faaliyetinden dolayı tebrik ediyor, sizleri öğrencilerin duygulandıran mektubuyla baş başa bırakıyoruz.

Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği Büşra Bilgin İsmail Turgut Öksüz
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fındıkta verim yükselince kurslara ilgi arttı
Fındıkta verim yükselince kurslara ilgi arttı
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül
Trabzonlu iş kadınına büyük ödül