Advert

Öksüz Kimin Listesinde!

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ve İstanbul Trabzonsporlular Platformu Başkanı İsmail Turgut Öksüz, Trabzonspor başkan adaylarından Celil Hekimoğlu’nun yöneticilik teklifini kabul etti.

Öksüz Kimin Listesinde!

Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla görüşerek bu kararı aldıklarını söyleyen Öksüz’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle

Sevgili Trabzonsporlular,

Hepimizin ortak sevdası Trabzonspor'umuza uzun yıllar hizmet etmekteyim. İki buçuk yıldır da Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ve İstanbul Trabzonsporlular Platformu başkanlığı yapmaktayım. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirdiğim düşünülüyor ki camiamızın içinde yoğun baskılarla listelerde olmam istendi. Yol arkadaşlarımla yaptığım görüşmeler sonucu artık Trabzonspor'umuza içerden hizmet etmem gerektiği kararını aldık. Trabzonspor'u yönetme konusunda en doğru yolun sayın Celil Hekimoğlu olduğuna karar vererek listesine girme teklifini kabul ettim. Allah bizlere bu görevi Trabzonspor yöneticisi sıfatıyla da en iyi şekilde yapmayı nasip etsin. Camiamızın teveccühüne teşekkürlerimi sunarım.

İsmail Turgut Öksüz Trabzonspor Kongre
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Hurması'nın faydaları
Trabzon Hurması'nın faydaları
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu