Bakan Soylu'dan Rize'ye destek sözü

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı ve beraberindeki heyet, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

SİYASET - AK Parti - 2015-12-13 16:02:40

Ankara'daki ziyaretlerine devam eden İl Başkanı Avcı, beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla birlikte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ederek tebrik etti. İl Başkanı Avcı, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Bugüne kadar teşkilatlarımızda önemli görevlerde bulunan bakanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisi bilgi, birikim ve tecrübesiyle birlikte görevini en iyi şekilde icra edecektir. Ayrıca 1 Kasım seçimlerinde AK Parti Trabzon Teşkilatı’yla birlikte elde ettikleri başarıdan dolayı da kendilerini kutluyorum." dedi.

Bakan Soylu ise AK Parti Rize heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “1 Kasım seçimlerinde elde ettikleri birincilikten dolayı İl Başkanımız Muhammed Bey’i ve teşkilatını tebrik ederim. Rize son 4 seçimdir Türkiye birinciliğini kimseye kaptırmadan devam ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olarak Rize'deki çalışmaları yakından takip ederek her zaman Rize'nin destekçisi olacağız." dedi.

Kaynak: günebakış

Günün Diğer Haberleri