İstanbul'da Fındık ile Sağlık Paneli yapılacak

Türkiye Gıda İşverenleri Sendikası ile Fındık Tanıtım Grubu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Fındık ile Sağlık” konulu panel, 27 Eylül Salı günü İstanbul’da yapılacak. Panele konuşmacı olarak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu da katılacak.

EKONOMİ - 2016-09-23 12:13:31

Fındığın insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri ile kullanımının arttırılması amacıyla Levent’teki Wyndham Grand İstanbul’da saat 08.30’da başlayacak panelin açılış konuşmalarını Fındık Tanıtım Grubu Başkanı Edip Sevinç ile İstanbul Fındık ve Mamulleri İhracatçı Birliği Başkanı Ali Haydar Gören yapacaklar.

Panelde ilk olarak “Daha Çok Fındık ve Ürünlerimiz” konulu bölüm ele alınacak. Dr. İrfan Demiryol’un moderatörlüğünü yapacağı bölümde, Yaşar Holding’den Yönetim Kurulu Üyesi Nur Demirok, Elvan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Kadiroğlu, Ferrero Genel Müdürü Azmi Gümüşlüoğlu, Nestle Çikolata Genel Müdürü Oben Akyol, Şölen Gıda Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Çoban ile Ülker Sürdürülebilirlik Platformu Koordinatörü Begüm Mutuş söz alacaklar. Moderatörlüğünü TUGİS Başkanı Nejdet Buzbaş’ın yapacağı ikinci bölümde ise konusunda dünyaca tanınmış isim Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’yla söyleşi yer alacak.

Günebakış - Aydın GELLECİ

Günün Diğer Haberleri