Advert

Süleyman Hurma İstifa Etti!

Trabzonspor’da Sportif Direktör Süleyman Hurma istifa etti.

Süleyman Hurma İstifa Etti!
kizilay_banner_300X250

Bordo-Mavili yönetimde 6-7 Aralıkta yapılan kongrenin ardından göreve gelen Muharrem Usta ve yönetimi değişim hareketi başlattı.

Trabzonspor’da Çarşamba günü yapılan görüşme sonrasında Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu’nun ardından Sportif Direktör Süleyman Hurma ile de yola devam edileceği ikiliyle yapılan görüşmede bu yönde bir karar çıktığı gündeme geldi.

Geçen 2 gün içinde yaşanan gelişmeler sonrasında Sportif Direktör Süleyman Hurma da görevinden istifa etti.

Haber61 Spor Servisine istifası sonrası ilk kez konuşan Hurma yaptığı açıklamada istifa ettiğini doğrularken şu açıklamayı yaptı.

Sayın Hurma istifa ettiniz mi?

Hurma: Hayat bu hayatta her gün karşınıza yeni bir şey çıkar. Evet yönetimle görüştüm, istifa ettim ve Trabzonspor defterini kapattım. Ben ayrıldıktan sonra açıklama yapan insanlardan değilim. Trabzonspor’a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Trabzonspor’da olduğum için çok mutluyum. Trabzon’da çok güzel günlerim geçti.

Ayrılmanıza gerekçe neydi?

Ben bu konuda görüşmek istemiyorum. Bana kimse şart sunacak koşulda değil. Ben 19 yaşımdan beri kendi şartlarımı koyuyorum. Onun için bana bir şart sunacak konumda değiller. Kimsenin öyle bir teklifte bulunmasına hayatımda müsaade etmedim bundan sonra da etmem. Ben kendi şartlarımı sunarım. Burada emeğini kiralayan benim başkası değil dedi.

Haber : Tuncay LAKOT-haber61.net

 

Trabzonspor Süleyman Hurma İstifa
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler