Advert

Ali Sürmen: Aralık 2016'da genel kurula gidilmesi gerekir

Camianın ve tüm İslam aleminin bayramını tebrik eden divan Başkanı Ali Sürmen yönetime Aralık ayında kongre çağrısı yaptı.

Ali Sürmen: Aralık 2016'da genel kurula gidilmesi gerekir

Ali Sürmen, "Her bayram gibi bu bayramında Trabzonspor camiasına ülkemize İslam dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Ülkemiz zor günlerden geçiyor." dedi.

Sadece sabır istemek yeterli olmaz

Trabzonspor'un durumu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sürmen, "Sıkıntıların aşılması için başta yönetim olmak üzere yönetim kendi içinde ve camiada birlik beraberlik olması gerekir. Takımın oturması biraz zaman alır. Bunun için sabır gerekir. Sadece yönetim sabır isterse yeterli olmaz. Yönetimin telaşa kapılmaması lazım. Bizim tüm camiaya tavsiyemiz sabır. Yönetimin ekonomik politikası iyi. Bunu desteklememiz lazım. Şuanda yapılması gereken manevi dokunuştur." şeklinde konuştu.

Aralık 2016'da genel kurula gidilmeli

Divan Kurulu başkanı Ali Sürmen, "Olağan genel kurulumuz Yargıtay kararı sonrasında 2016 Aralıktır. Bu zamanda Denetleme, Arşiv Müze ve Disiplin Kurulu seçimi yapılacak. Bu Genel Kurula bize göre yönetiminde girmesi gerekir. Mahkeme kapılarından bıktık. Ben tavsiye etmem Trabzonspor'un tekrar mehkemeye gitmesini. Olması gereken hukuka uymak. Olağan Genel Kurulla seçildik diyebilir yönetim ancak bu Genel Kurul'un yapılması haytaydı. Tüzüğün maddeleri çok açıktır. Tüzüğe göre mi yöneticilere göre mi yapacağız. Bize göre Tüzük geçerlidir. " dedi.

Haber61

Trabzonspor Kongre Seçim Ali Sürmen Divan Başkanı
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon Hurması'nın faydaları
Trabzon Hurması'nın faydaları
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu