Advert

61Cell Projesinde ciddi kriz!

Trabzonspor'un yeni bir operatörle anlaşarak 61Cell projesini hayata geçirmesi ciddi bir krize yol açtı.

61Cell Projesinde ciddi kriz!

Trabzonspor Kulübü ile Turkcell arasında yapılan anlaşma sonrası hayata geçirilen 61Cell projesi, büyük bir problemi de beraberinde getirdi. Daha önce TSCell projesinde birlikte çalışılan Avea'yı artık bünyesinde bulunduran Türk Telekom, 0561'li hatların aranmasına engel çıkarıyor!

Türk Telekom'un 0561'li hatlara erişimi engellemesi Trabzonspor kulübüne destek için bu hattı alan taraftarları da ciddi şekilde mağdur etmiş durumda. Bordo - Mavili taraftarlar sosyal medya üzerinden problemin çözülmesi için kampanya başlattı.

Twitter'da #TurkTelekom 561iEngelleyemezsin etiketiyle seslerini duyurmaya çalışan taraftarlar, Türk Telekom'u kınayan mesajlar gönderiyor ve sorunun giderilmesini bekliyor. Türk Telekom cephesinden ise şu ana dek konuyla ilgili yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor.

Muharrem Usta tepkili

Fanatik.com.tr'nin görüşerek konu hakkında görüşlerini aldığı Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da duruma hayli tepkili. Yaşanan krizle ilgili FANATİK'e özel açıklamalar yapan Usta, durumun bir an önce düzeltilmesini istedi.

Usta, "Koskoca Trabzonspor camiasına bu sorunu yaşatmak olacak iş değil. Kasıtlı yapıldığını düşünmek istemiyorum ancak yakışmıyor. Durumun acilen düzeltilmesi gerekiyor" diyerek, Türk Telekom'a tepkisini gösterdi.

Krizin ne şekilde aşılacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Ancak bir gerçek var ki, Trabzonsporlu taraflar ciddi bir mağduriyete uğramış durumda. Kongre üyesi hukukçuların da konuyla ilgili çalışma başlattığı ve bayram tatili sorası resmi girişimlerde bulunması bekleniyor.

Ayşenur Afyon / Fanatik.com.tr 

Trabzonspor 61Cell TSCell Turkcell Avea
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Akif Hamzaçebi Akçaabatlılarla buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu
Evli ve Zavallı seyirciyle buluştu