Advert

Hatayoğlu: Şikeciler vatan hainidir!

1967 Trabzonsporlular Derneği Başkanı Alaattin Hatayoğlu, hakkını arayan Trabzonspor'a vatan haini yakıştırması yapıldığını ama gerçek vatan haininin şikeciler ve onları koruyanların olduğunu söyledi.

Hatayoğlu: Şikeciler vatan hainidir!

Türkiye'de Vatan haini terimi ne yazık ki 3 temmuz şike sürecinden beri değişmiş..

Şike davasında adalet Türkiye Futbol Federasyon’u tarafındandan sağlaması gerekirken, Trabzonspor taraftarı suçluları koruyan, haklı olan Trabzonspor'un hak ettiği şampiyonluğu teslim etmeyen ve hakkını alabilmek için görevini yapmayan Tff 'yi Uefa ve Fifa'ya faks çekerek şikayet etmiş, haklı tepkisini koymuştur ki bu mail sayısı milyonu aşmıştı..

Bir takım yazar, futbol adamı olduğunu iddia eden şahıslar Trabzonspor'u VATAN HAİNLİĞİ ile suçlama alçaklığına soyunmuştur... Sözde milliyetçilik argümanı ile “Vayy nasıl siz ülke Federasyonunu şikayet edersiniz” diye Trabzon halkını ve Trabzonspor taraftarını hainlikle suçladıklarını unutmadık..

Yine Trabzonspor ile ön anlaşma yaparak Trabzonspor'dan bir miktar para alarak ahlaksızlık yapan Hakan Çalhanoğlu Uefa ya şikayet eden Klübümüz ve Uefa nın ceza vermesini, cezayı Cas'ın onayarak Trabzonspor'u haklı bulan ve futbolcunun  gayri ahlaki tutumundan dolayı ceza almasını, suçluyu mağdur göstererek milli Trabzonspor'u suçlu gösteriyorlar.. 4 AY Futboldan men cezası aldığı için Milli takımda oynayamacak ve milli takım kaybederse suçlu TRABZONSPOR olacak diye algı yaratmasını da unutmadık..Nasıl ki Trabzonspor futbolcusu gayri ahlaki tutumundan dolayı 6 ay futboldan men edilmesini biz Trabzonsporlular aldığı cezayı hakettiğini söyleyecek kadar tarafsız davrandıysak, Hakan Çalhanoğlu unun aldığı ceza da yerindedir dedik.

Trabzonspor'a Şike davası ve Hakan Çalhanoğlu olayından dolayı Trabzonspor'a ve taraftarına Hain diyenlere diyoruz ki : Şike yapanlar, Şike yapanları destekleyen savunan, şikecileri kurtarmak için her türlü gayri ahlaki yöntemleri kullanan, şikecileri kurtaranları bile bile savunanlar ve Türk futboluna Uluslararası arenada Avrupa, Dünya da şikeci ülke damgası vurduranlardır gerçek VATAN HAİNİ..

Trabzonspor Hakan Çalhanoğlu Alaattin Hatayoğlu
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Trabzonspor'un devre arası kamp programı belli oldu!
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler
Anadolu Yakası Trabzonlular Derneği'nde ağır misafirler